Cantarsis śpiewa Pieśni Znalezione w Sercu – 14.02

Z wielką ekscytacją i radością zapraszamy Was na koncert zespołu CANTARSIS – do tej pory znanego jako Pieśni Znalezione w Sercu. Wcześniejsza nazwa od zawsze miała być nazwą pierwszej płyty, podczas gdy nazwa zespołu nie pojawiała się w przestrzeni i przyszło nam zagrać pierwszy koncert wystąpiliśmy jako Pieśni Znalezione w Sercu. Ale nadeszła – Cantarsis – od teraz pod tą nazwą będziemy podróżować po Polsce i obdarowywać Was wibracją naszych Pieśni Znalezionych w Sercu, które wkrótce wydamy na płycie! Nowa nazwa niesie ze sobą śpiew, jego moc uzdrowienia i transformacji.
Śpiewamy głównie Pieśni Medycyny, które od wieków towarzyszą ludziom w głębokich procesach samopoznania i uzdrowienia oraz prowadzą do oczyszczenia serca, ciała i duszy. Mantry, modlitwy i pieśni tego rodzaju były i są śpiewane z intencją transformacji przeszkadzających myśli oraz emocji – lęku, poczucia winy, smutku, bezsilności, gniewu, rozpaczy – w emocje pozytywne: radość, zaufanie, spokój, miłość i przywrócenie w ten sposób stanu równowagi na każdym poziomie ludzkiego istnienia.
Dzięki mocy intencji, słów oraz wibracji pochodzącej z naszego serca mamy możliwość samouzdrawiania lub uzdrawiania innych używając muzyki jako bezcennego narzędzia, którym zostaliśmy obdarowani.
Śpiewamy kompozycje własne oraz pieśni innych autorów, pochodzące z różnych czasów, miejsc i tradycji.
Zagramy w składzie:
Ania Buczek – głos, gitara, charango
Filip Filipiuk – głos, gitara, flet/klarnet
Wojtek Stecyszyn – gitara basowa
Paweł Ziółkowski – hammond

Start: g. 20.00

Back to Top