Wernisaż wystawy Wiktorii Vogel – 13.10

Wiktoria Vogel – 24-letnia artystka i graficzka. Studiuje projektowanie graficzne na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.
„Tworzę sztukę od ponad 8 lat, poruszając tematy takie jak wzajemne powiązania wszystkich istot, moc uzdrawiania i eteryczność istnienia, z zamiarem zatrzymania widza w chwili obecnej. Tworzę z misją przekazania tego, co ważne, a moim największym celem jest głębokie dotknięcie ukrytych warstw odbiorcy i wzbudzenie w nim pragnienia refleksji.
Największą inspiracją dla mnie jest wewnętrzny krajobraz emocjonalny, ciągła zmienność JA oraz świat snów. Poszukuję wiedzy, głębi i prawdy której nie da się opisać słowami – wiedzy, która nie pochodzi z nauki, ale z głębokiego poznania.
Tworzę głównie w technice cyfrowej, drukując prace na wysokiej jakości płótnie bawełnianym oraz zajmuję się malarstwem olejnym i projektowaniem graficznym.”
W ciągu ostatnich dwóch lat aktywnej twórczości została bardziej zauważona przez świat sztuki w Polsce i obecnie jej twórczość można zobaczyć w trzech stałych lokalizacjach. Znaleźć ją można pod imieniem artystycznym ANCIENT CALLING.
www.instagram.com/wiktoriavogel
www.etsy.com/shop/AncientCalling

Back to Top